Знайди клініку та запишись на прийом онлайн

Дзвоніть : +380 (96) 466-92-23 / +380 (50) 287-51-10

Doctors list
Широкий вибір лікарів
Calendar header
Актуальна інформація про графік
Quick reservation
Зручний та швидкий запис
Visitors history
Історія прийомів

                                              Правила користування сайтом

Користувачі при використанні сайту www.ehealth.com.ua  приймають до відома нижче викладену інформацію та дотримуються слідуючих правил :

Функціонування сайту та застереження при його використанні

 1. Використання   матеріалів   і   сервісів  сайту   регулюється   нормами   чинного законодавства України.
  Користувачем  (раніше і далі - Користувач)  сайту є  фізична особа, зареєстрована на сайті  відповідно до встановленого  цими  Правилами  порядком,   яка досягла віку, допустимого,  відповідно  до  законодавства  України,   для   акцепту  цих Правил,  і що має відповідні права, наділені  Адміністрацією сайту.
 2. Для користування інтерактивним ресурсом сайту Користувач  повинен зареєструватися, а саме:  вказати  достовірну інформацію про свої особисті дані по реквізитах, наведених на сторінці «Реєстрація». Реєстрація на сайті автоматично означає  згоду Користувача  з правилами користування  сайту  і необхідністю їх дотримання.
 3. Вибрані Користувачем логін і пароль є необхідною і достатньою інформацією для доступу Користувача на сайт.  Користувач не має права передавати свої логін та пароль третім особам, несе повну відповідальність за їх збереження, самостійно обираючи спосіб їх зберігання.
 4. Якщо Користувачем не доведено зворотне, будь-які дії, вчинені з використанням його логіна і пароля, вважаються вчиненими відповідним Користувачем. У випадку несанкціонованого доступу до логіну та паролю, Користувач зобов'язаний негайно повідомити про це адміністрацію сайту у встановленому порядку.
 5. Користувач,  як власник інформації, розміщеної на персональній сторінці, усвідомлює, що за винятком випадків,  встановлених цими Правилами та чинним законодавством України, адміністрація сайту не бере участь у формуванні, використанні змісту та контролі доступу інших користувачів до персональної сторінки Користувача.
 6. Користувач,  який зареєструвався на сайті, зобов’язаний дотримуватися встановлених Правил та загальноприйнятих  норм комунікації.  
 7. Користувач сайту, потенційний Пацієнт, має право залишити на сайті відгук або скаргу стосовно взаємовідносин з Лікарем.
 8. Відмова Пацієнту від запису на прийом Лікарем не є підставою для скарги.
 9. При запису на прийом Пацієнт зобов’язаний лаконічно і стисло вказати причину звернення до Лікаря. Деталі уточнюються при візиті або безпосередньому спілкуванні з Лікарем.
 10. Після контакту Пацієнта і Лікаря їхні зобов’язання є взаємовизнаними у двосторонньому порядку.
 11. За повідомлення та іншу інформацію, розміщену на сайті несе відповідальність Користувач, який їх розмістив.
 12.  Інтерактивна інформація, є постмодерована. Некоректна інформація у встановленому порядку видаляється з сайту після її розміщення на ресурсі.
 13. Користувач попереджений про те, що Адміністрація сайту не несе відповідальності за відвідування і використання ним зовнішніх ресурсів, посилання на які можуть міститися на сайті.
 14. Користувач приймає до відома те, що всі матеріали  і сервіси сайту, або будь-яка  їх  частина можуть супроводжуватися  рекламою.  Користувач  згоден    з тим,  що Адміністрація сайту не несе будь-якої відповідальності і не має будь-яких зобов'язань у зв'язку з розміщенням такої реклами
 15. Сайт і його сервіси, включаючи всі скрипти, програми, контент і оформлення сприймаються «як є».
 16. Користувачеві доцільно дотримуватись розумних застережень стосовно скачувань з сайту по розміщених на ньому посиланнях. Адміністрація сайту рекомендує використовувати Користувачам ліцензійне антивірусне програмне забезпечення.
 17. Користувачеві заборонено реєструватися від імені або замість іншої особи  («фальшивий акаунт»), вводити користувачів в оману щодо своєї особи, використовуючи логін і пароль іншого зареєстрованого Користувача;
 18. Користувач  виключає у своїй роботі на сайті дії, спрямовані на порушення нормального функціонування сайту і його сервісів або персональних сторінок Користувачів.
 19. Адміністрація сайту не несе відповідальності за:
 • двосторонні зобов’язання Сторін – Пацієнта і Лікаря;
 • якість наданих послуг Лікарем;
 • за збитки, понесені в результаті використання або невикористання  інформації, розміщеної на сайті;
 • зміст рекламних та інформаційних матеріалів, коментарів користувачів, розміщених на сайті;
 • за висловлювання користувачів сайту.

На сайті заборонено:

 1. Заклики до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або до захоплення державної влади; заклики до зміни адміністративних меж або державного кордону України, порушення порядку, встановленого Конституцією України; заклики до погромів, підпалів, знищення майна, захоплення будівель чи споруд, насильницького виселення громадян; заклики до агресії або до розв'язування воєнного конфлікту.
 2. Прямі та непрямі образи будь-якої публічної особи та користувачів ресурсу; дискримінація за національною, етнічною, расовою або релігійною ознакою.
 3. Розміщувати записи, які містять нецензурні висловлювання та будь-яка образлива поведінка щодо  учасників ресурсу.
 4. Розміщення реклами, не узгодженої з Адміністрацією сайту, комерційні та інші повідомлення, які не мають інформаційного навантаження і не стосуються тематики ресурсу.
 5. Будь-які повідомлення та інші дії, які заборонені чинним законодавством України.

Заключна частина.

 1. Адміністрація зберігає за собою право в будь-який час змінювати оформлення сайту, його зміст, список сервісів, змінювати або доповнювати використовувані скрипти, програмне забезпечення та інші об'єкти, що використовуються або зберігаються на Сайті, будь-які серверні додатки у будь-який час з попереднім повідомленням або без такого.
  Зміни набирають чинності з моменту опублікування нової редакції правил на сайті.
 2. Адміністрація сайту може позбавити права користування сайтом учасника, який систематично порушує ці правила. Видалення персональної сторінки Користувача означає автоматичне видалення всієї інформації, розміщеної на ній, а також всієї інформації Користувача, введеної при реєстрації на сайті. Після видалення персональної сторінки Користувач втрачає права доступу до сайту.
 3. Адміністрація завжди готова взяти до відома побажання та пропозиції будь-якого учасника сайту щодо роботи ресурсу.
 4. Якщо модератор, прочитавши повідомлення, вважає, що воно порушує правила ресурсу, він має право видалити його.
 5. Будь-яке використання або копіювання матеріалів або підбірки матеріалів сайту, елементів дизайну і оформлення може здійснюватися лише за погодження з автором.