Клініка Акушерства, гінекології, косметології, УЗ-діагностики, Урології Простір у Львові

Клініка Акушерства  Простір в місті Львів

Простір

Львів , просп. Свободи, 33
Пн – Пт: 8.00 - 19.00 Сб. 8.30 - 14.00


Засновник Тітовець Юрій Анатолійович: – лікар акушер-гінеколог-генетик вищої категорії, лікарський стаж – 29 років (з 1985р.), є керівником клініки та здійснює лікарську практику.

Забронювати прийом

Вишуканим інтер’єром, ввічливим ставленням та якісним сервісом у приватних закладах зараз уже нікого не здивуєш – ми давно до цього звикли. Проте, не завжди, таке "європейське" обслуговування є ненав’язливим, а усмішка, з якою нас зустрічають – щирою… Не завжди рекламні обіцянки, які нам дають, виконуються… Проте почуття довіри є, напевне, основним критерієм у виборі, особливо, якщо йдеться про вибір лікаря гінеколога.

Сьогодні я з впевненістю можу сказати, що нашій клініці довіряють, адже маємо пацієнток, які були з нами від моменту створення клініки (з 1992 року) та досі залишаються з нами. Для нас слова: "індивідуальний підхід до кожного" та "головна людина у клініці – це пацієнт" не є беззмістовними чи просто рекламними виразами. Усі 19 років нашої роботи ми присвятили тому, аби наша клініка мала не тільки гарний інтер’єр, усе необхідне медичне обладнання та кваліфікований персонал, а, насамперед, мала бездоганну репутацію.

Ще однією темою, яка через свою актуальність заслуговує на особливу увагу, є гінекологічні онкоогляди. Чи багато жінок хоча б раз у житті проходили таке обстеження як кольпоскопія? Думаю, що більшість навіть не здогадуються про існування такого методу діагностики стану шийки матки. Кількість жінок, у яких діагностують рак шийки матки, на жаль, не зменшується. Проте, жінкам слід пам’ятати: цієї біди можна уникнути! Регулярне обстеження у гінеколога (щонайменше 1 раз на рік) допоможе Вам у цьому.

Усім нам відомо, що від достовірності лабораторних обстежень залежить точне встановлення діагнозу та правильне, ефективне лікування. Перелік лабораторних послуг, які надає наша клініка, є досить великий. Як жінки, так і чоловіки мають можливість обстежитись щодо інфекцій, які передаються статевим шляхом (а саме: хламідіоз, цитомегаловірус, трихомоніаз, токсоплазмоз, гонорея, СНІД, сифіліс…). Крім цього наша клініка здійснює цитологічне та гістологічне дослідження матеріалу (онкодіагностика), визначення рівня статевих гормонів, дослідження спермограми та ін. Нашими пацієнтами є не лише жінки, адже крім лікарів акушер-гінекологів у нас працюють також досвідчені урологи, лікарі ультразвукової діагностики. Це вдале поєднання різних напрямків медицини в одному приміщенні дозволяє зберегти час та сили наших пацієнтів.

Наші лікарі

Ця клініка ще не має жодного лікаря