Клініка кардіології, Неврології, психології, Сімейної медицини, УЗ-діагностики Ехокор у Львові

Клініка кардіології Ехокор в місті Львів

Ехокор

Львів , вул. Угорська,15
Пн-Пт: 9:00-19:00, Сб: 10:00-15:00


Багатопрофільний підхід до лікування дозволяє цілісно вивчити кожен випадок. «Ехокор» - це сучасний погляд на медицину та лікування

Забронювати прийом

Наш центр є багатопрофільним і унікальним в своєму роді. Ми об’єднали різноманітних висококваліфікованих спеціалістів та методи обстеження і діагностики. Ми візьмемо Вас під свою опіку від самого початку (збалансуємо харчування, скоригуємо спосіб життя). Підтримаємо і виведемо на шлях до здоров’я якщо Ви вже захворіли. Відновимо Ваші сили, якщо Ви вже перенесли хворобу. Врегулюємо Ваш сон і спробуємо зцілити душу. «Не можна лікувати тіло, не лікуючи душу» (Сократ).

На жаль, на даний час, в нашій країні ситуація в державній медицині далеко не ідеальна. Часто пацієнти не звертаються до фахівців, так як усвідомлюють, що записатися до лікаря на прийом – це ціла проблема. Після цього належить тривале очікування в черзі. А якщо врахувати, що за рекомендаціями МОЗ час, який лікар повинен витрачати на одного пацієнта (для розпитування, огляду, заповнення документації, направлення на аналізи, розклад схеми лікування) надзвичайно мізерний – стає зовсім страшно. Навіть якщо лікар дуже хороший фахівець, чи зумієте Ви отримати кваліфіковану допомогу? А якщо потрібні будуть додаткові діагностичні методи дослідження? Вам дадуть талончик на УЗД – діагностику, яку ви зможете пройти через тиждень! Навряд чи вас це влаштує.

В даний час з’явилася приватна медицина, яка є гарною альтернативою для людей, що цінують своє здоров’я, час, а поряд з цим отримують якість і зручність надаваних послуг. До лікаря в наш медичний центр можна записатися на фіксований час, що виключить тривале очікування в черзі. На первинну консультацію йде близько 40 хвилин, що дозволяє лікарю докладно розпитати пацієнта і провести детальний огляд. Якщо необхідно, за направленням лікаря, в медичному центрі можна пройти додаткові методи обстеження.

Наші лікарі

Ця клініка ще не має жодного лікаря